حریم خصوصی

۰۷ اسفند, ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱

استفاده شما از وب سایت ستاره ایران و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:۱٫ وب سایت ستاره ایران طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

 

۲٫ خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت و فروشگاه جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت ستاره ایران و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان شرکت ستاره ایران.

محتوا

۱٫ وب سایت ستاره ایران حق تغییر قواعد، شرایط و تذکراتی که طبق آن‌ها وب سایت ستاره ایران خدمت‌رسانی می‌کند را محفوظ می‌دارد؛ تغییراتی که شامل مسئولیت‌های مرتبط با استفاده وب سایت ستاره ایران است و البته به این موارد محدود نیست.

۲٫ اطلاعات شخصی کاربران در وب سایت ستاره ایران کاملاً محرمانه است.  ستاره ایران تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند.

۳٫ وب سایت ستاره ایران ممکن است شامل لینک ‌هایی به سایر سایت ‌ها باشد (تحت عنوان «سایت ‌های لینک ‌شده»). سایت‌ های لینک ‌شده تحت کنترل ستاره ایران نیستند و ستاره ایران مسئول محتوای هیچ یک از سایت‌ های لینک ‌شده نیست؛ اعم از لینک‌ های موجود در سایت ‌های لینک ‌شده، یا تغییرات و  به‌روز‌رسانی‌ های سایت ‌های لینک ‌شده. وب سایت ستاره ایران مسئولیتی در قبال درآمدزایی اینترنتی یا هرگونه انتقال دریافت‌ شده توسط سایت‌های لینک ‌شده ندارد. وب سایت ستاره ایران تنها به ‌منظور تسهیل امر، این لینک‌ها را برای شما فراهم می‌کند و ثبت لینک ‌ها در سایت به‌ منزله تایید آن سایت یا تایید امور مرتبط با گردانندگان آن‌ها توسط ستاره ایران نیست.

۴٫ ستاره ایران نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. اطلاعات، نرم‌افزار، تولیدات، و خدماتی که در وب سایت ستاره ایران موجود یا قابل دسترسی است ممکن است شامل اشکالات لبی و تایپی باشد. در این باب، تغییرات به‌طور دوره‌ای افزوده خواهد شد. وب سایت ستاره ایران و/یا پشتیبانان آن ممکن است به‌سازی‌ها و/یا تغییراتی در وب سایت ستاره ایران در هر زمانی ایجاد کنند. پیشنهادهای دریافت‌شده از طریق وب سایت ستاره ایران نمی‌بایست در تصمیمات مالی، حقوقی، درمانی و شخصی مورد اتکا قرار گیرند و لازم است به منظور دریافت پیشنهادهای خاص و متناسب با وضعیت خود، با افراد متخصص و مناسب مشورت کنید.

۵٫ اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در وب سایت ستاره ایران از منابع اطلاعاتی که از سایت‌های شرکت تولید کننده ترجمه می‌شوند استخراج میگردند. از این رو وب سایت ستاره ایران هیچ مسوولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.

۶٫ کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تایید نشدن نظر کاربر می‌شود.

۷٫ تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصولات شرکت ستاره ایران باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با دیگر محصولات را مطرح نکنید.

۸٫ تمامی محتوای ارسال از سوی کاربران می بایست طبق قوانین و مقررات سایت و جمهوری اسلامی ایران باشد. در غیر اینصورت وب سایت ستاره ایران می تواند از انتشار مطلب خودراری و یا آن را خذف نماید.

شرایط خرید سفارش محصول

۱٫ کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۲٫ هرگونه سوء استفاده از نام ستاره ایران، سایت اینترنتی ستاره ایران، مکاتبه از طرف ستاره ایران و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به مشتریان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

۳٫ سایت ستاره ایران اقدام به دریافت اطلاعاتی می‌کند که هنگام ارسال سفارش محصول، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین وب سایت ستاره ایران مبادرت به جمع‌آوری اطلاعات آماری مینماید که مربوط به سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه شما می‌باشد و به طور خودکار توسط سایت ستاره ایران ثبت می‌شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط فروشگاه ستاره ایران برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس‌ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۴٫ برای تماس با وب سایت ستاره ایران، فقط روش‌ها و آدرس‌های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می‌باشند. اگر می‌خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس‌ها ایمیل ارسال کنید.

۵٫ وب سایت ستاره ایران واسطه‌ای جهت ارائه محصولات و خدمات این شرکت، به مشتریان است. قیمت کالاهای ارائه شده در وب سایت ستاره ایران همگی توسط این شرکت تعیین شده و با درنظرگیری حد سود معین قانونی برای شرکت ستاره ایران به مشتریان عرضه میگردد.

۶٫ وب سایت ستاره ایران هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناصحیح سایت که میتواند ناشى از عواملی خارج از سیطره مدیریت این وب سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، نقص تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۷٫ شرکت ستاره ایران ضمانتی در قبال وجوه واریز شده به حساب های غیر ستاره ایرانی ندارد.

۸٫ لازم است مالک نهایی خودرو با خریدار (صاحب پروفایل) یکی باشد، بنابراین خودرو نباید با حساب کاربری شخص دیگری به جز مالک نهایی، خریداری شود.

۹٫ با ثبت سفارش و پرداخت وجه، پس از تایید پرداخت، حواله خرید برای خریدار (کاربر) صادر می‌شود و قرارداد خرید خودرو فی ما بین شرکت ستاره ایران و خریدار بصورت حضوری و فق با امضای مدیران صاحبان امضا بر اساس آخرین روزنامه رسمی ثبت شده شرکت منعقد خواهد شد. حواله خرید در زمان انعقاد قرارداد خرید، می بایست توسط خریدار تحویل شرکت گردد تا قرارداد نهایی منعقد شود.

۱۰٫ ذی‌نفع حواله کاربر است نه صاحب حساب واریز کننده وجه و در صورت اختلاف فی مابین کاربر و واریز کننده هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت ستاره ایران نیست .

۱۱٫ درصورتی‌که به هر دلیل سفارش لغو شود، وجه به همان حساب اولیه‌ باز می‌گردد و در این‌صورت هیچ اعتراضی از سوی کاربر یا اشخاص دیگر پذیرفته نخواهد شد.

۱۲٫ مدت گارانتی محصولات و مدت زمان خدمات پس از فروش با استناد به قوانین زمان ارائه محصولات در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد

۱۳٫ مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه محصولات عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار مشخصات این کالاها درج شده است. لازم به ذکر است که کلیه کالاهای فروشگاه ستاره ایران دارای سلامت فیزیکی کالا می باشند و تعداد بسیاری از کالاها نیز دارای گارانتی شرکتی می باشند.

۱۴٫ برای کالاهایی که دارای سلامت فیزیکی کالا هستند هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا از طریق تلفن ۸۸۴۶۰۱۱۶ واحد فروش و ۸۸۴۰۳۴۰۴  (۰۲۱) واحد فناوری اطلاعات و یا ایمیل  crm@setarehiran.com به مرکز ارتباط مشتریان شرکت اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از ۴۸۸ ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست. کالاهای دارای گارانتی شرکتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد.

۱۵٫ در صورتی که شرکت به دلایلی که خارج از اراده او میباشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینهای سفارش را فسخ نماید.

۱۶٫ در مورد لوازم جانبی در صورتی که مشتری از دریافت محصول پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا منصرف شود، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد. اما بعد از ارسال، محصول خریداری شده به مدت ۱۰ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، وب سایت ستاره ایران بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)

۱۷٫ کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت ستاره ایران مقاصدی خارج از حوزه خدمات ارائه شده در وب سایت ستاره ایران را دنبال نکنند.

نمایندگی

صرفا عاملیت فروش و خدمات پس از فروش های معرفی شده در وب سایت ستاره ایران از نظر این شرکت معتبر میباشد.

عاملیت از نظر این شرکت مجموعه ای است که قرارداد از شرکت مجوزهای لازم را اخذ نموده و نام آن پس از افتتاح رسمی در سایت شرکت قید گردد .
قوه قهریه

۱٫ تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، ستاره ایران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

۲٫ وب سایت ستاره ایران به صلاح ‌دید خود حق فسخ دسترسی افرادی که جهت استفاده از خدمات مرتبط یا هر بخش وابسته به آن را که در سایت ستاره ایران ثبت نام کرده اند را در هر زمانی ـ بدون اعلان قبلی ـ برای خود محفوظ می‌دارد.